Tezgah Arası Cam Panel UV Led Teknolojisi : Yıldırım Dekor sizler için uv led teknolojili, tezgah cam, tezgah arası cam panel, bonyalar için cam baskı paneller üretiyor. Tezgah arası cam panel ve cam tezgahta sınırsız model, renk seçenekleri, çiçek, deniz, ağaç, doğa, manzara, gökyüzü tasarımlarımızlar en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. tezgah arası cam panel ve tezgah camda sizleride camın avantajlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyarız. Cam temizlenmesi kolaydır, hijyeniktir, istediğiniz her türlü tasarım uygulanır, sizin hayal gücünüzle sınırlıdır, ısıya dayamnıklıdır, uv ışınlarından etklenmez, bakteri ve mikrop barındırmaz.

Yıldırım Dekor, cam üzerine başarılı baskı yapmanın mükemmel yapışma ve yapıştırma kabiliyeti gerektirdiğini kabul ediyor. UV-LED teknolojisi ile baskı yaparken, yapışma geliştirmek için kullanılan üç temel teknik olduğunu söylüyor. 

İşaret ettiği ilk noktaya silinmeli astar denir. Yıldırım Dekor, “Bu teknik, camın tüm yüzeyini kaplamak için, tercihen tiftiksiz bir bezle silinecek bir astar gerektirir” diyor. “Yaklaşık 30 saniyelik kuruma süresinden sonra, bu teknik astarlanmış yüzeye bulanık ve mat bir görünüm bırakabilir. Yazdırmadan önce, bulutluluğu temizlemek için temiz bir bez kullanılabilir. Camın tüm yüzeyi basılacaksa, kuruduktan sonra camı tamamen parlatmak gerekli değildir. 

İkincisi, 'baskılı' bir astardır. Bu ise uv baskı yapan yazıcılar sayesinde gerçekleştirilir. Bu uygulama yönteminin avantajı, gereken yere tam olarak yerleştirilebilmesidir. Silme ya da parlatmanın ek adımlarını atmaya gerek yoktur; Ancak, temiz bir yüzey ile başlanması şiddetle tavsiye edilir. 

Yıldırım Dekor üçüncü teknik plazma tekniğidir.  "Bu teknik dijital baskıya özgü değil, dijital baskı uygulamalarında yaygın olarak kullanılıyor” diyor. “Plazma tedavisi iki şekilde çalışır. İlk olarak, solvent temizleyicilerinin geride bırakabileceği toz veya kalıntı gibi yüzeydeki kirleri temizler. Aynı zamanda, mürekkeple yapışmaya daha elverişli bir yüzey oluşturur. Bunun alev muamelesi gibi bir işleme kıyasla avantajı, plazmanın substratın veya kaplamanın yüzeyine zarar verme veya erimesi kadar muhtemel olmamasıdır.

#tezgaharasicam #camtezgaharasi #cammutfak