Mutfak tezgah arası cam paneller için katalog çalışmaları sıklıkla yapılmaktadır. Tezgah arası cam Katalog modelleri internette yaygın olarak bulunmaktadır. Cam mutfak montajlarında istediğiniz renk yada resimi cam üzerine UV baskı makinesinden aktarabiliyoruz. Arzu ederseniz yapmış olduğumuz çalışmaların görsellerine bakarak gerçek mutfak tezgah aralarında nasıl durduğunu görebilir, sipariş vermeden ön fikir elde edinebilirsiniz.

 

 

Mutfak tezgah arası camlar, mutfağınızı temizlemeyi kolaylaştırmak için duvarınızı su ve yağ sıçramasına karşı korumak için tasarlanmıştır. Temperli cam modelleri üzerine yapılan baskılar, mutfak tezgah  arkalıklar genellikle bir ocağın arkasında kullanım için uygundur. Bu durumda, hem su geçirmez hem de ısıya dayanıklı özel temperli 6mm cam mutfak takmanız gerekecektir.

 

 

Cam mutfaklar hızlı ve kolay temizlenir: ihtiyacınız olan tek şey nemli bir bez üzerinde biraz sabunlu su ve ardından herhangi bir izden kurtulmak için mikrofiber bir bezle hızlıca silin. Arka plana uyum sağlamak veya bir odak noktası olarak öne çıkmak için tasarlanmış olsun, sıçramalar mutfak dekorunuza son dokunuş sağlayabilir.

 

 

Mutfak tezgah arası camlar, yemek sıçramalarına karşı koruyacak ve çekici bir tasarım özelliği sağlayacaktır. Ankastre ocaklarımızı, bağımsız ocakları ve ocak ocaklarımızı tamamlamak için üretilen ürünler, 60-110 cm boyutlarında ve çeşitli renklerde mevcuttur.

 

 

Bu cam mutfaklar, davlumbazınızın altına kolayca monte edilebilir ve sertleştirilmiş camı veya temperli cam yüzeyi temiz tutmak için gereken tek şey hızlı bir silme işlemidir. Mutfak eşyalarını kolayca erişmenizi sağlayan yerleşik bir T çubuğuna sahip modellerimiz bile var. Hemen yaptığımız çalışmalara göz atın.