Mutfak tezgah arası 3d cam kaplama kullanışlımı,ne gibi riskleri var, yaptığım maliyete değer mi gibi  mutfak tezgah arası cam panellerle ilgili en çok sorulan sorulardır. Yıldırım Dekor olarak sorularınızı cevaplıyalım.

 

 

Mutfak tezgah arası cam paneller, temperli cam olmasından dolayı deformasyonu en zor ve en uzun ömürlü mutfak tezgah arası malzemesidir. Tezgah Arası Cam Temizlik malzemelerinden etkilenmez Kırılmaz, Çatlamaz ve Çizilmez. Yüksek Çözünürlüklü Dijital baskı makinaları ile cam üzerine istenilen görsel basılmaktadır.

Baskı işleminden sonra koruyucu tabaka ile kaplanarak su geçirmez, ısı, nem ve diğer etkenlere dayanıklı hale getirilmektedir. Uygulama işlemleri Tezgah Arası cam arka yüzeyinde gerçekleştiği için herhangi bir deformasyon söz konusu değildir.

3d Tezgah Arası Cam üzerine yapılan HD baskı kalitesi ile derinlik kazanmakta ve bu derinlik hissi ile ortama gerçekçi bir hava katmaktadır. Sinema tarzında 3 boyutlu değildir. Ancak baskı kalitesi ve gerçekçiliği ile beklenen hissiyatı fazlasıyla karşılamaktadır. Tezgah Arası Cam Fiyatları mtül fiyat olup, mevcut mutfak uzunluğu ile hesaplanmaktadır. 

Genellikle Tezgah ve Dolap arasında kalan mesafe 50cm veya 60cm olup, uzunluk olarak fiyatlandırılmaktadır. Cam Tezgah uzunluk olarak Temperli Özel üretim olarak sipariş edilmektedir. İstenilen görselin projelendirmesi, baskı işlemi, boya işlemi ve temperli camın ölçülye özgün üretim süreci 1 hafta sürmektedir. Uygulama için hazır olan mutfak cam tezgah arası 1 günde uygulanıp teslim edilmektedir.