Cam Mutfak Nedir? 

Cam mutfak, mutfağınızı süslemenin çok yönlü bir yoludur. Stil ve işlevsellik arasında mükemmel bir denge sağlar. Cam mutfaklar, şık ve modern bir görünüm için, kullanışlı ve uygun maliyetli bir çözüm sunan uygun fiyatlı mutfak tezgah arası cam yenilemeleri ve yükseltmeleri için ideal bir üründür. Cam mutfaklar ve 3D cam panellerimiz, kolay temizlenirken üstün güç, dayanıklılık ve tasarım esnekliği sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 

Cam Mutfak Özellikleri Nelerdir?

Mutfağınızın alanını değerlendirme yada zerafek katmak  için bir çözüm mü arıyorsunuz? Yüksek basınçla sıkıştırılmış cam üzerine harika baskılar mükemmel bir seçenektir! Cam Mutfaklar, duvara yada dolaplarınıza montaj esnasında kullanılan malzemeler boyanızı, fayanslarınızı veya zeminde bulunan herhangi bir yüzeye tahrip edici özelliği bulunmaz. Kanserojen bir madde içermediği gibi uzun ömürlüdür. Tamamen kendi hayallerinizi üç boyuta yansıtarak grafik çalışmalarımız ile yüksek baskı kalıtesinde A++ sınıfı ürünler elde edilerek mutfaklarınıza farklı bir konsept katabilirsiniz. Cam mutfaklarda kullanılan camların kalınlık olarak 6 mm olan ürünlerimiz artık tamamen 2 boyuttan çıkarak 3 boyutlu hale gelmiştir.


Cam mutfak istenilen resim, manzara yada görselin uygulanabilmesiyle fayans ve diğer uygulamaların önüne geçmektedir. Zaman içerisinde su, nem ve rutubet kalitesiz malzemeler üzerinde deformasyonlar, dökülmeler ve solmalar oluşturmaktadır. Ürünlerimizde bu sorunları yaşamamanız için Cam Mutfak  uygulamasında UV baskı teknolojisi kullanarak özel boya koruma uygulaması yapılmaktadır. UV baskı teknolojisi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı dayanıklılığını uzun yıllar muhafaza etmektedir.

Cam Mutfak Avantajları

Stil ve işlevsellik dengesi! Mutfağınızın alanını cam mutfak ile iki katına çıkarın. Bakımı ve temizliği de kolaydır! Cam mutfağın, montajı da oldukça kolaydır. Mutfağınızda istenmeyen görüntüler, ağır temizlik gerektirecek durumların oluşmasına sebep vermez,  

  • Özel boyutta 8mm sertleştirilmiş güvenlik camı
  • Dahili veya harici alana uygulanabilir
  • Metrekare başına fiyat 290tl'den başlar, metre kare ve miktara göre ek ücret uygulanır.
  • Kuşkusuz cam kaplanan gerçek alana göre herhangi bir boyutta yapılacaktır.

Banyolarda da harika görünen modern mutfak tezgah arası camlardan üretiyoruz. Marmara bölgesinde teslimat ve kurulum. 

 

#cammutfak #camalınlık #3dcam #camtezgaharası