Bahçelievlerde Cam alınlık Mutfak tezgah arası montajı yapılmıştır. Cam alınlık sayesinde mikrop yuvaları dağıtacak ve camdan gelen sağlık sizlerle buluşacak. Görselli de harika olan bu buluşun çok sayıda modeli de bulunmakta. Hanımları fiyat konusunda da sıkıntıya sokmayacak olan cam tezgah arası mutfakları şıklık garantililer. Estetik ve kullanış bir arada diyoruz bu buluşu mutfaklarınızın ve sizlerin sağlığınız için öneriyoruz.

Bahçelievler cam mutfak tezgah arası kaplama montajı yapılmıştır. İstanbulun her noktasına servis ağımız bulunmaktadır. Cam mutfak modellerinde milyonlarca ürün seçeneği ile karşınızdayız. Cam mutfak tezgahı, her mutfakta gerçek bir göz alıcıdır ve aynı zamanda dayanıklıdır. Parlak versiyonda, malzeme parlak bir renk tonu verirken, saten kaplama versiyonu camı kadifemsi, sıcak bir karaktere katmaktadır.İnce panel benzeri görünüm, ev için bu şaşırtıcı derecede güzel tasarıma son dokunuş katıyor.

Birçok müşteri için cam, iç mekan mobilyası için modaya uygun materyallerden biridir . Mutfakta, bir cam tezgah, göze hitap eden bir cam gibi göz alıcıdır. Şeffaf cam yüzeyin şeffaflığı, tasarımların parlaklığını ortaya çıkaran bir derinlik görünümü üretir. Bununla birlikte, saten-bitmiş yüzeyler , ışığı oda içinde çeşitli yönlerde yaymaktadır.

 

 


Cam alınlık Mutfak tezgah arası Bahçelievler

Cam alınlık Mutfak tezgah arası Bahçelievler

Cam alınlık Mutfak tezgah arası Bahçelievler

Cam alınlık Mutfak tezgah arası Bahçelievler