Mutfak cam tezgah arası paneller, Kırılmaya ve ısıya dayanıklı 6mm temperli cam sayesinde güvenli kullanım. Siz ve sevdikleriniz güvenle kullanabilir.Mutfak tezgah arası cam panel temperli ( kırılmaya karşı dayanıklı ) cam üzerine Uv baskı tekniği ile seçtiğiniz görsel uygulanır. Özel kaplama boyası yapıldıktan sonra mutfak tezgahı montaja uygun hale gelir.
 
 
Tezgah arası cam panel, fayans ve seramik gibi derz aralığı olmadığından temizliği kolay hijyenik bir üründür.Mutfak tezgah arası için önceden ölçüsü alınmış olan cam paneller üzerine baskı veya düz renk uygulaması yapıldıktan sonra cam paneller montaja uygun hale gelir. Tezgah arası cam panel maksimum bir saat içerisinde teslim edilir.
 
Tezgah arası cam panel uygulaması kolaydır. Herhangi bir kırma işlemi olmadan mevcut fayans veya düz duvara monte edilebilir. Cam tezgah arası uygulandıktan sonra hijyenik ve daha ferah bir mutfak sahibi olacaksınız. Temizliği kolay, ısıya ve darbelere dayanıklı tezgah arası cam paneller uzun ömürlüdür. 


Mutfak Cam Tezgah Arası Panel Montajı

Mutfak Cam Tezgah Arası Panel Montajı