İstanbul Bayrampaşa ilçesinde mutfak tezgah arası cam panel çalışması yapılmıştır. Mutfak tezgah arası panellerde  yeşil ve mavinin buluştuğu orman ve deniz temalı cam panel çalışması başarıyla tamamlanmıştır.  çok uygun fiyatlara Yıldırım Dekor olarak fark yaratmaya devam ediyoruz. 10 yıl garanti cam panellerde yüksek yoğunlukla sıkıştırılmış temperli cam kullanıyoruz.

Çizilmeye Dayanıklı Cam Tezgahları mutfak eşyaları ve genel yaşam ile düzenli irtibat kurduğunuzda mutfak yüzeylerindeki küçük çizikleri önleyecek özel olarak işlenmiş bir cam kullanır. Yıldırım Dekor tarafından çizilmeye karşı dayanıklı cam tezgahlar çok çeşitli renklerde özelleştirilebilir. Aşağıda bağlantı verilen markalı renk tablolarından renkler de dahil olmak üzere seçtiğiniz renkle eşleşecektir. Geleneksel granit tezgahlardan daha inceltilmiş cam tezgahlarımız sertleştirilir ve darbelere karşı dayanıklıdır ve 400ºC'ye kadar ısınır ve hafif ve hızlı kurulumu için işlevsel, hijyenik bir yüzey kazandırır.

cam tezgah arası, bayrampaşa,mutfak tezgah arası bayrampaşa, tezgah arası cam bayrampaşa, cam alınlık bayrampaşa,3d cam bayrampaşa,cam panel bayrampaşa

 


Cam Tezgah Arası Montaj Bayrampaşa

Cam Tezgah Arası Montaj Bayrampaşa

Cam Tezgah Arası Montaj Bayrampaşa