Beylikdüzü mutfak cam tezgah arası; akvaryum deseninin dinlendirici etkisinden esinlenerek hazırlanmış olan cam mutfak tezgah arası cam çalışmamız müşterimizinde beğenisini kazanarak sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır. Yıldırım dekor olarak müşterilerimizin beğenilerini ve isteklerini göz önüne alarak hazırlamış olduğumuz mutfak tezgah arası modellerimizle İstanbul Beylikdüzü ve diğer ilçelerinde mutfak camın öncilerinden olmanın grurunu yaşıyoruz. Cam mutfak, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası, tezgah arası temperli cam, 3d aydınlatmalı tezgah arası cam, gizli ışıklı mutfak tezgah arası, led aydınlatmalı cam mutfak, şehir manzaralı tezgah arası cam gibi bir çok hizmetimiz bulunmaktadır.

Yıldırım dekor olarak neden mi tezgah arası cam öneriyoruz veya neden mi mutfak cam tezgah arası işişni yapıyoruz. Herşeyden önce tezgah arası cam panellerin diğer tezgah arası apronlar düşünüldüğünde çok daha avantajlı olduğunu biliyoruz. Mutfak tezgah arası cam panellerin karo, fayans, cam mozaik, ahşap gibi tezgah aralarına göre avantajlarını sıralayacak olursak;

  • Temizliği kolaydır: Tezgah arası cam en basit temizlik malzemeleriyle bile kolayca temizlenebilir. Diğer apronlar gibi derz dolguları olmadığı ve çoğunlukla tek parça camdan oluştuğu için pratik bir şekilde temizlenir.
  • Hijyeniktir: Camın antibakteriyel bi yapıya sahip olduğu herkes tarafından aşıkardır. Kir tutmayan yapısı sayesinde bakteri barındırmaz.
  • Dayanıklıdır: Darbelere karşı sonderece dayanıklı olan temperli cam (6-8 mm kalınlığında yüksek güvenlikli cam) kırılmaz cam olarakta nitelendirilebilir. Ayrıca güneş ışığına ve uv ışınlarına dayanıklıdır.
  • Uzun ömürlüdür: Uv baskı teknolojisiyle yapılan görüntüler uzun süre dayanır. Renklerde solma ve sararma olmaz.
  • Isı ve sıcaklığa dayanıklıdır: Isı ve sıcaklığa dayanıklıdır bundan dolayı ocak ve fırından yayılan sıcaklıktan zarar görmezler.
  • Kurulumu kolaydır: Diğer apronlar gibi harç veya macun gerektirmez ortalığı batırmaz, veya diğer apronların üzerine monte edilebilir.
  • Kişiye özeldir: Fabrikasyon çıkışlı mutfak tezgah arası modeller içerisinden tercihte bulunmak zorunda değilsiniz. Cam mutfaklar sayesinde kendi modelinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Tezgah arası camlar sınırsız model ve renk seçeneğine sahiptir.


Beylikdüzü mutfak cam tezgah arası

Beylikdüzü mutfak cam tezgah arası

Beylikdüzü mutfak cam tezgah arası